
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor Gücü | 1500W |
| Batarya | 72V60AH |
| Boyutlar | 2800×1050×1500 mm |
| Azami Yük | 400 kg |
| Maksimum Hız | 35 km/s |
| Menzil | 65–70 km |
| Şarj Süresi | 6–8 saat |
| Fren Sistemi | Ön Disk – Arka Kampana |
| Süspansiyon | Hidrolik |
| Far | LED |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Maksimum Hız | : | 35 km/h |
| Motor Gücü | : | 1200 kw |
| Şarj Süresi | : | 10 Saat |
| Ön / Arka Fren | : | Disk / Kampana |
| Taşıma Kapasitesi | : | 425 kg |
| Şarj Voltajı | : | 220-240 V |
| Maksimum Menzil | : | 65 km |













