
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor Gücü | 1500W |
| Batarya | 72V60AH |
| Boyutlar | 2900×1050×1500 mm |
| Azami Yük | 350 kg |
| Maksimum Hız | 35 km/s |
| Menzil | 60–70 km |
| Şarj Süresi | 6–8 saat |
| Fren Sistemi | Ön Disk – Arka Kampana |
| Süspansiyon | Hidrolik |
| Far | LED |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Gri, Siyah |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Maksimum Hız | : | 35 km/h |
| Motor Gücü | : | 1500 kw |
| Şarj Süresi | : | 6 - 8 Saat |
| Ön / Arka Fren | : | Disk / Kampana |
| Uzunluk | : | 2900 mm. |
| Genişlik | : | 1050 mm |
| Yükseklik | : | 1500 mm |
| Azami Yük | : | 350 kg |
| Maksimum Menzil | : | 60–70 km |















