Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor Gücü | 1600W |
| Batarya | 60V24AH |
| Boyutlar | 2500×880×1150 mm |
| Azami Yük | 350 kg |
| Max. Hız | 25 km/s |
| Menzil | 45–60 km |
| Şarj Süresi | 6–8 saat |
| Fren | Ön Disk – Arka Kampana |
| Süspansiyon | Hidrolik |
| Far | LED |
| Renk Seçenekleri | Gri, Siyah, Mavi, Kırmızı, Yeşil |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Teker Sayısı | : | 3 Teker |
| Kişi Sayısı | : | 2 |
| Fren Teknolojisi | : | CBS |
| Türü | : | Moped |




























