| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor Gücü | 1000W |
| Batarya | 60V24AH |
| Boyutlar | 2200×850×1050 mm |
| Azami Yük | 200 kg |
| Max. Hız | 25 km/s |
| Menzil | 45–60 km |
| Şarj Süresi | 6–8 saat |
| Fren | Ön Disk – Arka Kampana |
| Süspansiyon | Hidrolik |
| Far | LED |
| Renk Seçenekleri | Gri, Mavi, Kırmızı |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Motor Gücü | : | 1000 W |
| Akü Boyutu | : | 60*24 Amper |
| Maksimum Menzil | : | 45–60 |
























